Aeroshow 2016 v areálu Šiklův mlýn

Aeroshow v areálu Šiklův mlýn, foto: sikland.cz

Aeroshow v areálu Šiklův mlýn, foto: sikland.cz

V sobotu 30. července 2016 se v areálu Šiklova mlýna u obce Zvole nad Pernštejnem v okerse Žďár nad Sázavou koná již 10. ročník populární  letecké exhibice nejlepších vzdušných akrobatů v České republice.

Na obloze se nám se svými kousky představí piloti ultralightů, vrtulníků i hybridních vznášedel. Na zemi nám odpoledne plné zážitků okoření vystoupení půvabných mažoretek. Určitě nebude chybět akční vystoupení herců, kaskadérů a pyrotechniků ze Šiklova mlýna.

Po celý den (10:00 až 18:00 hodin) jsou ve westernovém městečku v provozu atrakce. Svezeme Vás na koni, vláčkem Union Pacific nebo Safari vláčkem při okružní vyhlídkové jízdě po areálu Šiklův mlýn. Můžete si vyzkoušet střelbu z luku, trenažér rodeových jezdců - elektrického býka a průchod zrcadlovým labyrintem. Děti se mohou vydovádět na skákacích hradech. Ostatní atrakce budou též připraveny k vašemu pobavení.

zdroj: sikland.cz

Klíčová slova: Česká republika

 

Publikováno: 30.07.2016
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Aeroshow 2016 v areálu Šiklův mlýn

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2018 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist