Air France včera otevřela novou linku Praha - Marseille

Starý přístav v Marseille

Starý přístav v Marseille

Letecká společnost Air France včera zahájila provoz na pravidelné lince Praha – Marseille. Na této lince se bude létat s frekvencí dvou letů týdně. Během letního letového řádu mají stejnou linku v nabídce také ČSA, které právě s Air France uzavřely na začátku týdne dohodu o společném provozování linka Praha – Paříž.

 

„Jsme rádi, že díky Air France budeme moci našim cestujícím nabídnout linku Praha – Marseille i v průběhu zimního letového řádu. Air France letos za prvních osm měsíců přepravila mezi Prahou, Paříží a Lyonem asi 230 tisíc cestujících. Rozšíření nabídky o další turisticky zajímavou destinaci přinese letišti další cestující,“ uvedl výkonný ředitel pro letecký obchod a marketing Letiště Praha Stanislav Zeman.

 

Na nové lince Praha – Marseille bude operovat letoun Airbus A319 v konfiguraci pro 142 cestujících. Na lince se bude létat každou středu a sobotu. Ve středu bude letadlo odlétat z Marseille vždy v 10:00 a v Praze bude v 11:30. Zpáteční let bude z Prahy odlétat ve 12:25 s příletem do Marseille ve 14:25. V sobotu se bude z Marseille odlétat v 18:20 s příletem na Ruzyni ve 20:10 a zpět do Francie se poletí ve 20:45.

 

Klíčová slova: Air France-KLM, Marseille, Praha, ČSA

 

Publikováno: 06.10.2011
Aktualizováno: 06.10.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Air France včera otevřela novou linku Praha - Marseille

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2019 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist