Automat na cigarety, pohovka. To jsou kořisti hostů z hotelů

Webový portál lastminute.com specializující se na on-line prodej zájezdů uspořádal průzkum mezi 500 hotely po celém světě, jehož cílem bylo zjistit, co všechno jsou lidé schopni odcizit z hotelových pokojů. Mezi nejčastější věci, které si hosté z hotelů odvážejí patří samozřejmě toaletní potřeby (šampony, mýdla, zubní pasty), ručníky a župany. V anketě se ale objevily i takové věci, které by čekal opravdu málokdo. Anketa tedy navíc ukázala, že lidé jsou schopni z hotelových pokojů ukrást naprosto všechno.

 

Například jeden luxusní hotel v tureckém Istanbulu nemůže dodnes zapomenout na jednoho svého hosta, který z pokoje, kde byl ubytovaný, odnesl úplně všechno, tedy veškeré vybavení, stůl, televizi a nábytek. Jediné, co po něm v pokoji zůstalo byla postel.

 

Host hotelu v New Yorku si zase oblíbil koberec v pokoji natolik, že se rozhodl ozdobit si s ním svůj vlastní byt. Koberec tedy vyřízl z podlahy a odnesl si ho.

 

Hosté pětihvězdičkového hotelu v Dubaji byli natolik oslněni bohatou nabídkou pokojového minibaru, že si ho vzali rovnou celý a jako bonus si přidali ještě pohovku.

 

Zlodějům v hotelu neunikne ani automat na cigarety, vyšroubování všech žárovek v pokoji se stává tradicí

 

Jeden hotel v Berlíně už několikrát přišel o hydromasážní panely, kohoutky, sprchové hadice, toaletní prkénka a sifony ze svých pokojů.

 

Spousta hotelů také uvedla, že jim hosté odnesli obrazy a sochy. Jeden host, který byl zřejmě hodně závislí na nikotinu si dal dokonce takovou práci, že si z hotelové chodby odtáhl celý automat na cigarety.

 

Velmi oblíbenou kořistí, téměř i tradicí ve všech zemích je vyšroubování všech žárovek v pokoji.

 

Výsledky ankety také poukázaly na fakt, že mnoho zlodějů má krádež v hotelovém pokoji důkladně promyšlenou již dopředu a v souvislosti s tím si také přivážejí brašny s patřičným nářadím.

 

Klíčová slova: Istanbul, New York, Dubaj, Berlín

 

Publikováno: 24.09.2012
Aktualizováno: 24.09.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Automat na cigarety, pohovka. To jsou kořisti hostů z hotelů

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2018 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist