Běh do oblak na Stezku v oblacích na Dolní Moravě

Stezka v oblacích na Dolní Moravě, foto: facebook.com

Stezka v oblacích na Dolní Moravě, foto: facebook.com

Toužíte zmizet z předvánočního šílení nákupů, úklidů a minimálně přecpaných měst? Poběžte s námi až do mraků. V sobotu 10. 12. ve 12:10. Ve stále nedotčeném horském prostředí Dolní Moravy pod Králickým Sněžníkem se poběží až na novou Stezku v oblacích, která se loni tímto během otevírala. Hromadný start začíná ve 12:10 a cena za účast v závodu je 200 korun.

Můžete až na její vrchol doběhnout mezi prvními návštěvníky. "Je to moc příjemné místo, kde jsme už třikrát našli zázemí pro náš trailový pohár. A taky příznivý termín, jak se vydat do přírody, do zajímavého terénu," říká Martin Dvořák, šéf pořadatelského týmu.

Trať Běhu do oblak měří 2 500 metrů od hotelu Vista až na vrchol Stezky v oblacích, převýšení činí 430 metrů. Běžci dostanou nahoře oblečení, mohou se pokochat výhledy, dokonce i sjet po toboganu a dolů už sejít klidným krokem. "Předpovědi počasí ještě nemáme, ale detaily tratě upravíme podle ní," dodává Dvořák.

zdroj: dolnimorava.cz

 

Publikováno: 08.12.2016
Aktualizováno: 08.12.2016
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Běh do oblak na Stezku v oblacích na Dolní Moravě

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2019 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist