České skiareály letos nabídnou společný skipas

logo projektu Czech Skipass, foto: czechskipass.cz

logo projektu Czech Skipass, foto: czechskipass.cz

Velkou novinkou pro tuzemské lyžaře pro letošní zimní sezonu je projekt s názvem Czech Skipass, který lyžařům nabídne možnost lyžovat v devatenácti lyžařských areálech z ČR na jeden společný, celosezonní skipas. Lyžaři se tak mohou těšit na 154 kilometrů sjezdovek, 26 lanovek a 118 vleků.

Cena celosezonního skipasu pro dsopělého činí 11 tisíc korun. Lyžaři vě veku od 12 do 18 let zaplatí 9 tisíc korun, děti ve věku od 6 do 12 let vyjde skipas na 8 tisíc korun a pro seniory nad 65 let bude stát 9 tisíc korun. Na tento skipas se dá lyžovat ve všech zúčastněných skiareálech s výjimkou nočního lyžování ve Špindlerově Mlýně. 

Do projektu Czech Skipass jsou zařazena následující lyžařská střediska: Černá Hora-Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Velká Úpa, Svoboda nad Úpou, Černý Důl, Skiareál Špindlerův Mlýn, Skiareál Klínovec, Skiareál Tanvaldský Špičák, Skiareál Bedřichov, Skiareál Severák, Dolní Morava relax & sport resort, Skiareál Lipno, Ski & Bike Špičák na Šumavě, Ski Areál Malá Úpa, Ski Family Dolní Dvůr, Ski areál Kouty, Skicentrum Deštné, Skicentrum Kohútka a Skiareál Monínec.

Zdroj: czechskipass.cz

Klíčová slova: Černá Hora, Pec pod Sněžkou, Špindlerův Mlýn, Klínovec, Tanvaldský špičák, Bedřichov, Severák, Lipno nad Vltavou, Špičák 

 

Publikováno: 10.11.2014
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: České skiareály letos nabídnou společný skipas

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2018 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist