Cestujeme s tabletem

Hitem poslední doby se bezesporu staly tablety. Pro cestování jsou jako dělané. Avšak i na ně je potřeba během cesty dávat pozor, aby se nechtěně neponičily.

 

Tablety jsou spásou při hodinových cestách dálkovým autobusem či při dlouhém čekání na letišti. Poslouží ke sledování filmů, poslechu hudby, hraní her i surfování na internetu. Workoholici je pak využijí i pro plnění pracovních úkolů. Tyto moderní přístroje jsou však často také velmi křehká zařízení, kterým cestování nemusí vždy svědčit. A to v případě, nemáte-li na svůj tablet správné pouzdro.

 

Nezapomeňte na pouzdro na tablet

 

Pouzdra na tablet se prodávají nejčastěji jen jako lehce ochranný obal, ve kterém přístroj uložíte do příruční tašky a leckdy i do kufru. Obal je pak ochrání před lehčími nárazy a především před poškrábání dalšími předměty.

 

Pokročilou ochranu v tomto případě můžou nabídnout také brašny na notebook. Vyrábí se totiž i v menších rozměrech – pro netbooky, tj. od velikosti 8,9". A právě tyto kousky můžete použít pro přenos svého tabletu. Na rozdíl od obyčejného obalu poskytují větší ochranu před nárazy. A navíc se obejdete i bez příručního zavazadla.

 

Tablet a letadlo

 

Pokud cestujete letadlem a z nějakého důvodu uvažujete o tom, že byste svůj tablet během letu uložili do cestovní tašky, rozmyslete si to. Kufry ani další zavazadla nejsou pro tablety tím nejvhodnějším místem k cestování. Jednak jsou vystavena nešetrnému zacházení letištního personálu a jednak je necháváte v kufru bez dozoru. A navíc se tím připravujete o možnost ukrátit si během letu dlouhou chvíli. A k tomu přece tablety v první řadě slouží.

 

Pro komfortní cestování s tabletem si tedy pořiďte brašnu na notebook, která kromě místa pro netbooky/tablet má také spousty kapes pro další vybavení – adaptér, externí disky i sluchátka.

 

Publikováno: 24.04.2012
Aktualizováno: 24.04.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Cestujeme s tabletem

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2018 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist