Croatia Airlines zavádí přímý spoj z Prahy do Záhřebu

Fontána v parku

Fontána v parku

Chorvatská letecká společnost Croatia Airlines zahájí od 20. května přímé lety na trase Praha - Záhřeb. Spojení mezi hlavními městy budou v nabídce čtyřikrát týdně. Dopravce na linku s označením OU032/1  nasadí  letadla DHC8Q-400 s kapacitou 76 míst. Záhřeb se tak po třech letech vrátí opět do nabídky destinací Letiště Václava Havla Praha.

Záhřeb (chorvatsky Zagreb), je hlavním a největším městem Chorvatské republiky. Díky své výhodné poloze je metropole nad řekou Sávou a na úpatí pohoří Medvednica významným dopravním bodem na trase střední Evropa - Jaderské moře. Ve městě se nachází významné železniční nádraží a hlavní chorvatské mezinárodní letiště. Současný Záhřeb je nejen městem s několika pozoruhodnými památkami v historickém centru, ale i dynamickou metropolí, nabízející svým hostům bohaté kulturní, společenské i sportovní vyžití.

zdroj: prg.aero

Klíčová slova: Praha, Chorvatsko, Záhřeb

 

Publikováno: 25.02.2016
Aktualizováno: 25.02.2016
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Croatia Airlines zavádí přímý spoj z Prahy do Záhřebu

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2019 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist