ČSA zruší od konce října dalších šest linek

Vlajkový český dopravce ČSA nadále pokračuje v redukci svých linek. Z příchodem zimního letového řádu, tedy od konce října, zruší ČSA dalších šest linek. Zrušeny budou spoje do Bologne, Bělehradu, Curychu, Benátek, Bordeaux a Marseille. První tři jmenované destinace už také zmizely z rezervačních systémů aerolinek.

 

Již dříve musely ČSA ukončit linku do izraelského Tel Avivu, když prohrála souboj o přepravní práva s leteckou společností Travel Service. V zimním letovém řádu již nefigurují ani letos zrušené spoje do Damašku a Káhiry.

 

S tímto zrušením linek tak přijdou cestující z Prahy o některá přímá spojení. Například žádný jiný dopravce nenabízí přímou linku z Prahy do Bologne a Bělehradu. Na ostatních zrušených linkách jsou alternativní dopravci nabízející přímé spoje, ale vzhledem ke slabší konkurenci se dá očekávat, že tito dopravci nebudou nuceni nabízet příliš levné tarify letenek.

 

Klíčová slova: ČSA, Bologna, Curych, Benátky, Bordeaux, Marseille, Tel Aviv

 

Publikováno: 29.08.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: ČSA zruší od konce října dalších šest linek

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2019 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist