Den otevřených dveří na letecké základně v Čáslavi

Foto z minulého ročníku, foto: abccaslav.cz

Foto z minulého ročníku, foto: abccaslav.cz

Akci pro širokou veřejnost pod názvem Den otevřených dveří letiště Čáslav pořádáme každé dva roky a letošní ročník se koná v sobotu 20. května. Prezentujeme zde velké množství složek Armády ČR, historické kluby, součástí akce jsou také dynamické ukázky letecké techniky. Pro ty nejmenší je připraven bohatý dětský koutek s velkým množstvím atrakcí. Abyste si tento zážitek mohli vychutnat bez jakýchkoli komplikací, věnujte prosím pozornost následujícím informacím, které jsme pro vás připravili.

Akci pořádá 21. základna taktického letectva Čáslav ve spolupráci s Jagello 2000. Aby byl zajištěn její hladký průběh, dodržujte prosím návštěvní řád a bezpečnostní pokyny organizátorů.


Diváci mají rádi, pokud jsou dynamické ukázky co nejdynamičtější, nejefektivnější a nejrealističtější. Proto jsou doprovázené velmi silnými zvukovými efekty, způsobenými ať už motory bojových letounů anebo pyrotechnikou. Doporučujeme si tedy vzít s sebou chrániče sluchu a dobře zvážit, zda na akci vezmete i své malé děti. Každopádně doporučujeme děti vybavit kartičkou se jménem a telefonním kontaktem na rodiče. Pokud se Vám dítě ztratí, oslovte moderátory v prostoru statických ukázek letecké techniky. 

zdroj: afbcaslav.cz

Klíčová slova: Česká republika

 

Publikováno: 18.05.2017
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Den otevřených dveří na letecké základně v Čáslavi

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2019 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist