easyJet je nejlepší nízkonákladovou společností v Evropě

Britský nízkonákladový dopravce easyJet zvítězil v soutěži o Nejlepší nízkotarifovou leteckou společnost v Evropě. O vítězi této soutěže rozhodovali svými hlasy sami cestujcí. Cena byla easyJetu udělena na World Airline Awards v Paříži.

 

Ocenění World Airline Awards je v leteckém odvětví velmi prestižní a významné ocenění kvality služeb a produktů. V soutěži soupeřilo celkem 200 leteckých společností, jejichž produkty a služby byly hodnoceny podle 38 kritérií. Do letošního hlasování se zapojilo více než 18,8 milionu cestujících 100 různých národností.

 

“Jsme velmi rádi, že nás cestující takto ohodnotili, protože naším cílem je stát se upřednostňovanou leteckou společností Evropy. To nás motivuje k rozvoji naší nabídky snadně dostupné letecké dopravy po Evropě spojené se skvělou péčí o zákazníky,“ sdělil obchodní ředitel easyJet pro Evropu Mike Campbell.

 

Klíčová slova: easyJet, Paříž

 

Publikováno: 10.08.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: easyJet je nejlepší nízkonákladovou společností v Evropě

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2018 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist