easyJet začne od 21. března 2013 létat z Prahy do Edniburghu

Britský nízkonákladový dopravce easyJet nabídne příští rok v březnu novou pravidelnou linku z letiště Václava Havla Praha. Od 21. března 2013 bude zahájen provoz na nové lince z Prahy do skotské metropole Edinburghu.

 

Do konce března se poletí čtyřikrát týdně, tedy v úterý, ve čtvrtek, v pátek a v neděli. Od dubna do září se bude z Prahy létat s frekvencí tří letů týdně (úterý, čtvrtek, pátek) a z Edinburgu do Prahy bude frekvence letů posílena o neděli.

 

 

Letenky je již nyní možné nakupovat, cena jednosměrných letenek začíná na 801 korunách

 

Edinburský hrad

Edinburský hrad

Letenky na linku z Prahy do Edinburgu jsou již zařazeny v rezervačním systému aerolinek, ceny jednosměrných letenek začínají na 801 korunách.

 

Univerzitní město Edinburgh je hned po Londýně druhým nejnavštěvovanějším městem Spojeného království, ročně ho navštíví na 13 milionů turistů. Město je od roku 1995 zapsáno na seznamu UNESCO. Dominantou města je zdejší hrad, Arturovo sedlo, Scott Monument a Královská míle. Z nehistorických atrakcí je pro turisty velkým lákadlem místní zoo.

 

Dopravce easyJet nabízí z Prahy kromě Edinburghu spojení do Amsterdamu, Bristolu, Londýna, Lyonu, Milána a Paříže.

 

Klíčová slova: Velká Británie, Edinburgh, Praha

 

Publikováno: 11.10.2012
Aktualizováno: 11.10.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: easyJet začne od 21. března 2013 létat z Prahy do Edniburghu

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2018 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist