Emirates nabídnou od ledna první třídu na lince Praha-Dubaj

Od 1. ledna 2012 se naskytne všem cestujícím z pražského ruzyňského letiště, kteří si při letu do Dubaje budou chtít dopřát maximální pohodlí a luxus nová možnost. Letecká společnost Emirates totiž nasadí na linku z Prahy do Dubaje jiný letoun, který oproti současnému nabízí první třídu. V současné době nabízí první třídu při dálkovém letu z Prahy pouze dopravce Korean Air na lince do Soulu.

 

„Už teď víme o cestujících z České republiky, kteří s námi letí raději z Mnichova nebo Vídně, právě kvůli první třídě, protože z Prahy tu možnost nemají. To se ale od ledna změní,“ uvedl šéf zastoupení Emirates v ČR Bořivoj Trejbal.

 

V současné době operují Emirates na lince Praha – Dubaj s letounem Airbus A330-200, ale od ledna ho nahradí stroj Boeing 777-300, který kromě první třídy nabídne také nabídne celkovou kapacitu 364 míst, což je o 86 více než dosud. V první třídě bude k dispozici celkem 12 míst.

 

Nejlevnější zpáteční letenka z Prahy do Dubaje v první třídě vyjde na necelých 55 tisíc korun. Pokud byste chtěli letět první třídou do Bangkoku, tak zaplatíte 123 tisíc korun a do Sydney vás letenka v první třídě vyjde na 186 tisíc korun.

 

V business class nabízí Boeing aerolinek Emirates například sedadla, která je možné rozložit na postel, 19palcový osobní monitor nebo vína, která osobně vybíral šéf Emirates Tim Clark.

 

Klíčová slova: Emirates, Dubaj, Praha, Mnichov, Vídeň, Korean Air, Bangkok, Sydney

 

Publikováno: 02.11.2011
Aktualizováno: 04.11.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Emirates nabídnou od ledna první třídu na lince Praha-Dubaj

04.11.2011 02:09 Patrik
89.233.160---

Do Sydney je to teda 186 tisíc za business class nebo za první třídu ? :)

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2018 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist