Festival Open House Praha 2017 již tento víkend

Festival Open House Praha se koná 13.–14. května

Festival Open House Praha se koná 13.–14. května

Festival Open House Praha otevře veřejnosti o víkendu 13.–14. května 2017 zdarma více než 40 běžně nepřístupných budov a prostorů na území hlavního města Prahy.

Během jednoho víkendu v roce si budete moci prohlédnout sídla firem, úřadů či moderní technické stavby, které jsou součástí života ve městě. Architektura prostředí na nás denně působí, ale málokdy máme šanci podívat se za zdi staveb, kolem kterých třeba denně procházíme. Kromě vybraných budov, které jsme zpřístupnili v minulých dvou letech, máte příležitost letos nově navštívit například sídlo společnosti Seznam.cz, sídlo Českého rozhlasu Regina a Region v Karlíně, Winternitzovu vilu, projít trasou transportů od Veletržního paláce na nádraží Bubny s jeho silným příběhem a doprovodným programem nebo zažít netradiční výhled ze střechy proslulého Domu módy na Václavském náměstí.

Stáhněte si užitečnou mobilní aplikaci, kde najdete veškeré potřebné informace o budovách a programu.

zdroj: openhousepraha.cz

Klíčová slova: Praha

 

Publikováno: 11.05.2017
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Festival Open House Praha 2017 již tento víkend

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2019 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist