Herec Gérard Depardieu močil na zem na palubě letadla

Známý francouzský herec Gérard Depardieu cestoval 17. srpna z Paříže do Dublinu. Při startu letadla ale nevydržel čekat na zpřístupnění toalet a tak se vymočil na podlahu před očima všech cestujících. Herec byl následně z letadla společnosti CityJet vyveden a do Dublinu neodletěl.

 

“Chci močit, chci močit,“ začal z ničeho nic vykřikovat Depardieu krátce po startu letadla. Jedna z letušek mu vysvětlila, že musí počkat 15 minut do ukončení vzletu, protože do té doby jsou toalety z bezpečnostních důvodů uzavřeny. Francouzský herec však podle výpovědi cestujících vstal a vymočil se na zem.

 

“Bylo dobře vidět, že byl napitý,“ uvedla jedna z cestujících. Podle palubního personálu letadla ale herec nejevil známky opilosti. Tento nezvyklý incident způsobil zpoždění letadla o 110 minut. Vedení letecké společnosti zatím neuvedlo, zda bude herce nějak stíhat.

 

Klíčová slova: Paříž, Dublin

 

Publikováno: 29.08.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Herec Gérard Depardieu močil na zem na palubě letadla

01.11.2011 00:59 Patrik
89.233.160---

Tak nakonec sem se dočetl že močil jenom do flašky a trocha mu ukápla vedle takže v tom nebyl zlý úmysl :) a ještě se pak omluvil :)))

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2018 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist