Hokejisté Rachůnek, Marek a Vašíček zahynuli v letadle

V Rusku se stala obrovská sportovní tragédie, letadlo převážející hokejový klub Lokomotiv Jaroslavl na prví utkání KHL do Minsku se krátce po startu z letiště Tunoša zřítilo. Při nehodě zemřelo 36 lidí. V klubu působí také čeští reprezentanti Karel Rachůnek, Jan Marek, Josef Vašíček a také bývalý slovenský reprezentant Pavol Demitra.

 

Mluvčí klubu potvrdila, že na palubě letadla bylo celé mužstvo a na oficiálních stránkách klubu se objevila zatím neověřená informace, že všichni tři čeští hokejisté jsou mezi obětmi. Neštěstí přežil pouze jediný člověk, podle posledních informací patřil mezi členy posádky letadla.

 

Letoun Jak-42 se krátce po startu naklonil na levou stranu a asi půl kilometru od ranveje se zřítil.

 

16:35 - Bylo potvrzeno, že mezi obětmi jsou Karel Rachůnek, Jan Marek, Josef Vašíček a Pavol Demitra. Jediným hráčem, který nehodu přežil je útočník Alexander Galimov!

 

19:50 - Přeživší Alexander Galimov nakonec podlehl svým zraněním a tři hodiny po nehodě zemřel. Jediným, kdo tragickou nehodu přežil je jeden z členů posádky letadla Alexandr Sizov!

 

Klíčová slova: Rusko

 

Publikováno: 07.09.2011
Aktualizováno: 07.09.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Hokejisté Rachůnek, Marek a Vašíček zahynuli v letadle

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2018 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist