KLM umožní vybrat si předem svého souseda v letadle

Boeing 747 společnosti KLM

Boeing 747 společnosti KLM

Národní nizozemský dopravce KLM chystá s příchodem nového roku pro své cestující žhavou novinku. Bude se jednat o službu, která lidem prostřednictvím Facebooku umožní, aby si předem vybrali vedle koho budou v letadle sedět.

 

Aerolinie nabídnou cestujícím, kteří budou mít o tuto speciální službu zájem možnost nahlédnout si navzájem do jejich profilů na sociální síti Facebook a profesní síti LinkedIn. Člověk si tak bude moci svého souseda v letadle vybrat podle společných zájmů, koníčků, profese nebo jednoduše podle jeho vzhledu.

 

Pro někoho může být tato služba velice užitečná, pokud si pak v letadle se svým sousedem, kterého si předem vyberou opravdu padnou do noty. Služba má ale kromě světlých stránek i ty špatné, které se můžou projevit tím, že předem vybraný soused bude nakonec úplně jiný, než se prezentoval ve svém profilu na sociální síti.

 

KLM zatím přesné detaily o chystané novince tají, ale fungovat by měla začít počátkem roku 2012.

 

Letecká společnost KLM ale není s touto novinkou úplným průkopníkem, protože jedny aerolinky z Malajsie již dlouhou dobu nabízejí svým cestujícím službu na Facebooku, která jim umožňuje zjistit, jestli náhodou nebudou mít na plánovaném letu někoho známého.

 

Klíčová slova: Nizozemsko, KLM

 

Publikováno: 15.12.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: KLM umožní vybrat si předem svého souseda v letadle

02.09.2012 14:33 Hana Salonová
---.necoss.net

Dobrý den,je už zkušenost s výběrem spolucestujícího v letadle?Letím poprvé do USA a vůbec si nejsem jistá,přestupy na letištích a hlavně dlouhý let z Evropy.jakým způsobem se tato služba na Facebooku dá zjistit nebo domluvit? Děkuji Salonová

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2018 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist