Krampus Show 2017 v Kaplici v sobotu 16. prosince

Akce Krampus Kaplice, foto: facebook.com

Akce Krampus Kaplice, foto: facebook.com

Tuto sobotu 16. prosince se se v jihočeském městě Kaplice koná již 6. ročník originální a velice populární akce Krampus Kaplice. Letošní akci bude moderovat Jakub Kohák a návštěvníci se mohou těšit na rekordních 700 démonických bytostí - Krampusů a to z Rakouska, Němeka a Itálie. 

Letošní ročník si připravil oproti těm minulým dvě změny. Tou první je zavedení vstupného, které je 200 korun na osobu a držitel vstupenky má od oragnizátorů akce zaručeno parkovací místo. Druhou změnou je doprovodný program. Ten bude letos zaměřen především na rodiny s dětmi a bude probíhat nepřetržitě po celé, více jak 600 metrů dlouhé trase průvodu Krampusů. Letošní ročník „Krampus Kaplice“ se tak může pochlubit nejdelším pódiem na světě.  Vystupující budou svá stanoviště střídat, takže každý uvidí opravdu vše a nikdo o nic nepřijde. Děti i dospělé budou bavit kejklíři, klauni, nebude chybět ohňová show a interaktivní hry pro nejmenší.

Tradice „Krampus Kaplice“ se začala psát v roce 2012. Jde o jedinou oficiální akci v České republice s pravými alpskými „Krampusáky“. Město Kaplice je držitelem ochranné známky.

zdroj: krampuskaplice.cz

Klíčová slova: Česká republika

 

Publikováno: 14.12.2017
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Krampus Show 2017 v Kaplici v sobotu 16. prosince

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2019 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist