Kulturní akce na Staroměstském náměstí jsou zrušeny

Vánoční trhy v Praze

Vánoční trhy v Praze

Tradiční kulturní a hudební akce, které byly na tento týden naplánovány na Staroměstském náměstí v Praze budou v probíhajících dnech státního smutku, tedy od dnešního dne do pátku 23. 12. zrušeny. s Třídenní státní smutek k uctění památky zesnulého exprezidenta Václava Havla vyhlásila včera. Svůj naplánovaný předvánoční program tak v této souvislosti upravují také další instituce.

 

„Lidé si nadále mohou procházet vánoční trhy, ale hudební vystoupení a další kulturní akce se ale od dnešního dne do pátku konat nebudou,“ uvedla mluvčí pořadatele vánočních trhů Hana Teitze.

 

V pátek v podvečer bude na pódiu na Staroměstském náměstí umístěna fotografie Václava Havla s černou páskou a na stejném pódiu vystoupí vokální soubor, který bude přednášet duchovní a chrámové zpěvy. Po vystoupení vokálního sboru bude následovat hra na zvonkohru v podání hudebnice Rosemarie Seuntiëns z Nizozemska.

 

Klíčová slova: Praha

 

Publikováno: 20.12.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Kulturní akce na Staroměstském náměstí jsou zrušeny

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2018 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist