Ledové sochy na Pustevnách budou od 8. ledna

Ledové sochy na Pustevnách budou k vidění od 7. ledna

Ledové sochy na Pustevnách budou k vidění od 7. ledna

Rok se s rokem sešel a přípravy na ledové sochání na Pustevnách v Beskydech jsou již v plném proudu. Červenou tužkou si do kalendáře zaznamenejte data 7.-8. 1., 14.-15. 1. a 21.-22. 1. 2017. Vstup na akci je opět zcela zdarma!

Po dobu těchto třech lednových víkendů na Vás bude čekat kromě soch také doprovodný program pod taktovkou mediálního partnera Rádia Čas. Promo team Rádia Čas už teď připravuje pro ty nejmenší kupu her, soutěží , dárečků a pro ty starší i dobré muziky. Dále se můžete těšit na Kingswood vesničku, Tatru Bonver Dakar Teamu, maskoty našich partnerů či tradiční jarmark. Ti, kteří na Pustevny dorazí v týdnu budou mít také možnost sochy shlédnout, přístup do ledových stanů bude po celé tři týdny.

Na ledových sochách 2017 na Pustevnách bychom návštěvníkům rádi představili ještě více ledových a sněhových děl než tomu bylo doposud. Připraveny budou dva stany, přičemž každý nabídne divákům jiné téma. V prvním stanu se návštěvníci ponoří na mořské dno, v druhém zavítají do makrosvěta brouků. Náš úspěch však jako každým rokem závisí na počasí. To v předešlých ročnících ukázalo, jak rozmarné může být, a my tudíž doufáme, že v příštím roce k nám bude vlídné a dostatečně mrazivé.

zdroj: pustevny.cz

Klíčová slova: Česká republika

 

Publikováno: 05.01.2017
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Ledové sochy na Pustevnách budou od 8. ledna

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2019 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist