Letiště Praha zavádí pro cestující novou službu Aerosnack

Stánek Aerosnack, foto: facebook.com

Stánek Aerosnack, foto: facebook.com

Novinkou gastronomie na Letišti Václava Havla Praha se stane mobilní stánek s občerstvením Aerosnack, který bude cestujícím nabízet denně čerstvé bagety a sendviče. Jejich cena bude 69 korun při zakoupení samostatně a 89 korun při nákupu s nápojem. Cestující se s ním setkají za bezpečnostní kontrolou v Terminálu 2 již od 1. března 2016, později v průběhu měsíce i v Terminálu 1. Spuštěním služby Aerosnack pokračuje Letiště Praha v projektu „Měníme letiště pro vás“, jehož cílem je vstřícně reagovat na potřeby cestujících a mimo jiné nabízet lepší poměr kvality a ceny.

„Pojízdný stánek Aerosnack je další z mnoha novinek v oblasti gastronomie, kterým se letiště snaží přizpůsobit hlavně českým cestujícím, jejichž počet meziročně roste. Nabídne jim kvalitní a čerstvou svačinku za příznivé ceny. Bagetu či sendvič i s nápojem si cestující mohou vzít na palubu letadla, a to i v Terminálu 1, kdy budou poté procházet přes bezpečnostní kontrolu. Obsluha nápoj zabalí i s účtenkou do uzavíratelného STEB sáčku, takže bude možné se s ním odbavit do letadla i přes omezení platná pro tekutiny,“ vysvětluje Jiří Petržilka z představenstva Letiště Praha.


Mobilní vozík bude nabízet celkem 3 druhy baget, 3 druhy sendvičů, saláty a 6 druhů alkoholických a nealkoholických nápojů. Během dne se bude pohybovat na obou terminálech Letiště Václava Havla Praha s pravidelnými zastávkami na dvou místech v Terminálu 1 a třech místech v Terminálu 2. V provozu bude každý den od 8 do 16 hodin, přičemž podle Petržilky může dojít k rozšíření prodejní doby: „Zatím se jedná o pilotní provoz, během kterého budeme sledovat zájem cestujících a podle výsledků případně upravíme nabídku a charakter služby.“


Výrobu baget a sendvičů ze světlého i tmavého pečiva a s různými náplněmi zajistí přímo Letiště Praha, které provozuje například i několik restaurací s příznivými cenami. Patří sem třeba samoobslužná restaurace Praha na Terminálu 1, ve které letiště nabízí hlavní jídlo od 81 Kč a polévku od 17 Kč.


Pro vyšší komfort při placení bude obsluha stánku přijímat platbu v českých korunách, eurech, ale i platební kartou.

zdroj: prg.aero

Klíčová slova: Praha

 

Publikováno: 03.03.2016
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letiště Praha zavádí pro cestující novou službu Aerosnack

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2018 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist