Letiště Václava Havla zlevňuje a rozšiřuje gastronomické služby

Mexická restaurace Rancheros, foto: facebook.com

Mexická restaurace Rancheros, foto: facebook.com

Letiště Praha přichází s dalšími novinkami pro své cestující, tentokrát v oblasti gastronomických služeb. Současnou nabídku rozšiřuje o dvě mexické restaurace Rancheros, které mají oslovit s kvalitním občerstvením za rozumnou cenu především české cestující. Dovolená tak pro ně začne už na letišti. Změny jsou součástí inovativního konceptu „Měníme letiště pro vás“, který má za cíl zpříjemnit cestujícím pobyt na Letišti Václava Havla Praha, a navazují na předchozí zlepšení v oblasti parkovacích služeb.


„Dlouhodobě zaznamenáváme názory našich cestujících na to, že restaurační služby neodpovídají svojí kvalitou požadovaným cenám. Rozhodli jsme se proto učinit řadu kroků, které, jak věříme, povedou k výraznému zlepšení v této oblasti. V rámci kampaně s podtitulem „Měníme letiště pro vás“ došlo nejen ke snížení cen, ale také k rozšíření nabídky, v rámci které je kladen velký důraz na lepší poměr ceny a kvality,“ upřesňuje Jiří Petržilka z představenstva Letiště Praha, a dodává: „Jsem rád, že se nám podařilo na letiště přivést restaurace Rancheros, které se vyznačují nabídkou kvalitního občerstvení za rozumnou cenu. Nové provozovny nám pomohou nejen rozšířit nabídku, ale i vytvořit zdravou konkurenci.

Mexická restaurace Rancheros představuje novodobou formu zdravého fastfoodu. Menu připravené Kuchařem roku 2011 Ondřejem Landou se od klasických fastfoodů odlišuje především čerstvostí surovin odmítající smažení a fritování, původními mexickými recepturami a možností upravit si jídlo na míru a to za přijatelné ceny rychlého občerstvení. Restaurace Rancheros tak nabízí řadu pokrmů od jemných, vhodných i pro děti, až po typicky pikantní speciality pro milovníky jalapeño papriček. Mexická kuchyně byla navíc v listopadu 2010 zapsaná na seznam nehmotných památek lidstva UNESCO a je považována za jednu z nejzdravějších na světě. Nové provozovny naleznete na začátku prstu B v neveřejné části Terminálu 1 a v neveřejné části Terminálu 2.

Zároveň se v prostoru letiště otevírají i další nové kavárny a restaurace doplňující stávající nabídku. Z kaváren je to kupříkladu Costa Cofee na Terminálu 1 nebo SO! Coffee v Terminálu 2.

Kromě uvedení nových značek Letiště Praha vítá rozhodnutí skupiny Lagardère Travel Retail, která provozuje většinu restaurací na letišti, o zlevnění některých nejčastěji objednávaných produktů. Za cenu sníženou až o 40 % si tak můžete v restauracích Pilsner Urquell Original Restaurant dopřát pivo Pilsner Urquell, perlivou i neperlivou vodu, kávu, čaj nebo další sycené nápoje. Lagardère Travel Retail také garantuje nabídku alespoň jednoho sendviče za cenu 99 Kč, přičemž dochází i k náhradě průmyslově balených sendvičů za denně čerstvé.

Pro nejširší veřejnost Letiště Praha provozuje restauraci Praha, ve které pořídíte hlavní jídlo od 81 Kč, kávu za 45 Kč a vodu za 24 Kč.  Cena piva v letištních restauracích začíná již na 45 Kč.

zdroj: prg.aero

Klíčová slova: Praha

 

Publikováno: 06.08.2015
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Letiště Václava Havla zlevňuje a rozšiřuje gastronomické služby

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2018 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist