Manifesto odstartuje o víkendu novou éru Smíchova

Manifesto odstartuje novou éru Smíchova

Manifesto odstartuje novou éru Smíchova

Startuje nová éra Smíchova - Manifesto Smíchov pořádá Opening Weekend! 19. až 21. července se tak můžete těšit na skvělou hudbu, dobré jídlo a pití. Manifesto Smíchov si připravilo pro své návštěvníky báječný víkend a má ambice vrátit krev do žil dříve tepajícímu srdci smíchovského komunitního života a znovuobjevit jeho půvab.

Možná již znáte Manifesto Market, designovou tržnici na Florenci. V tomto případě se ale nejedná o kopii tohoto oblíbeného kontejnerového konceptu. Jak to tedy na Smíchově vypadá? Prostor vyrostl na poněkud zanedbaném místě - na nevyužívaném dvoře Národního domu na Smíchově. Vzniklo tak pozoruhodné kontejnerové městečko, kde je také mnoho zón k relaxaci, posezení se zelenou oázou a vodní hladinou, zkrátka takové ideální místo pro setkávání. Svým návštěvníkům nabízí unikátní gastronomii předních pražských restauratérů v podobě street foodu, nechybí umění, kultura, hudba, tanec a také design.

Středobodem bude ale hlavně pivní kultura a umění českých sládků v nejvyšší kvalitě a rozmanitosti. Čepovat se bude prvotřídní tankové pivo a pečlivě vybraná piva z malých pivovarů a mikropivovarů. A tak tento lahodný mok, který se těší značné oblibě u nás i v zahraničí, bude největším lákadlem tohoto konceptu.

Co vás čeká na Opening Weekendu? Pivo poteče proudem a celý víkend ho budou čepovat mistři svého oboru. Načepovat dokonalou hladinku si budete moct vyzkoušet i sami, samozřejmě pod dohledem těch nejlepších. Sympatická a nadaná modelka, tanečnice, herečka a nyní především zpěvačka Alžběta Ferencová aka Zea se zase postará o příjemný hudební zážitek v žánru synth pop. A na takové akci je samozřejmá afterparty, kterou okoření zakladatel labelu Zenith music - DJ Sta. Těšit se tak můžete na stylové housové podbarvení.

zdroj: praha.eu

Klíčová slova: Praha

 

Publikováno: 18.07.2019
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Manifesto odstartuje o víkendu novou éru Smíchova

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2019 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist