Mladá Boleslav hostí festival Meet Czech Design

Festival se koná od 12. do 14 října, foto: meetczechdesign.cz

Festival se koná od 12. do 14 října, foto: meetczechdesign.cz

Mladá Boleslav hostí od dnešního dne 12. září 2014 až do neděle 14. září festival Meet Czech Design, který potěší především automobilové nadšence. Návštěvníci festivalu tak mají jedinečnou možnost nahlédnout pod ruce automobilovým designérům a zjistit, co vše obnáší cesta od prvního návrhu karosérie přes 3D modely až po hotový automobil.

Celá akce nese název "Roztočte kole designu" a pro návštěvníky je připraven opravdu bohatý program. Ve Škoda Muzeu se můžete těšit na komentované prohlídky exponátů od veteránů až po současné modely. Bývalý klášter na Karmeli se promění ve skutečné automobilové Design centrum. Mimo jiné budete mít možnost na vlastní oči shlédnout, jak ve výrobní hale díl po dílu slavné škodovky vznikají.

Festival začíná dnes ve 13 hodin v Design centru na Karmeli, kde až do 20 hodin bude k dispozici modelářská dílna a expozice automobilových prototypů. Vstupné je zdarma. Celý program vyvrcholí v neděli , kdy bude od 9-17 otevřeno Škoda Muzeum a držitelé Design pasu budou mít vstup zdarma.

Zdroj: meetczechdesign.cz

Klíčová slova: Mladá Boleslav 

 

Publikováno: 12.09.2014
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Mladá Boleslav hostí festival Meet Czech Design

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2018 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist