Mladý pár žaluje aerolinky za šváby v letadle o 100 tisíc dolarů

Mladí snoubenci, kteří letěli letadlem amerických nízkonákladových aerolinek AirTran Airways z Charlotte v Severní Karolíně do Houstonu v Texasu si z letu odnesli velmi nepříjemný zážitek. Nad jejich hlavami z větracích otvorů klimatizace a úložných prostorů pro zavazadla vylézali švábi. Mladý pár na to upozornil jednu z letušek, ale ta však odmítla nepříjemnou situaci řešit.

 

Snoubenci na vylézající hmyz upozornili letušku krátce po startu, ta na to ale reagovala tím, že si položila prst na ústa, čímž naznačovala, že mají mlčet. Dále se o incident nestarala a ani se znechuceným cestujícím neomluvila.

 

Mladý pár si toto chování leteckého personálu nenechal líbit a nyní se s leteckou společností AirTran Airways, která je dceřinnou společností aerolinek Southwest Airlines o odškodnění ve výši 100 tisíc dolarů (1,9 milionu korun) plus vrácení peněz za letenky.

 

Snoubenci Harry Marsh a Kaitlin Rushová argumentují žalobu tím, že jim hmyz způsobil značný psychický stres a Kaitlin se prý udělalo natolik špatně, že si už nedovede představit, že by ještě někdy letěla letadlem. Pro jistotu pak mladí lidé vyhodili některé věci, které měly na palubě letadla a veškeré oblečení důkladně vyprali. Jako důkaz pro soud jim mají posloužit fotografie švábů, které v letadle vyfotily.

 

Klíčová slova: USA, Houston, Charlotte

 

Publikováno: 22.11.2011
Aktualizováno: 22.11.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Mladý pár žaluje aerolinky za šváby v letadle o 100 tisíc dolarů

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2018 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist