Muž se nechal zavřít do kufru, aby mohl loupit v autobusu

Vynalézavost zlodějů opravdu nezná mezí. Poslední téměř dokonalý plán dvou zlodějů z Polska se odehrál v katalánské metropoli Barceloně, kde chtěli loupit v zavazadlovém prostoru letištních autobusů.

 

Jeden ze zlodějů se nechal zavřít do cestovního kufru a naložit do úložného prostoru autobusu. Po krátké cestě si měl druhý zloděj kufr i s jeho komplicem opět vyzvednout.

 

Zloději na sebe ale upozornili ve chvíli, kdy se jeden z mužů snažil marně nacpat příliš těžký kufr do zavazadlového prostoru letištního autobusu. Řidič autobusu okamžitě přivolal policii.

 

Přivolaní policisté zaklepali na kufr, přičemž zjistili, že je teplý. Když kufr otevřeli, našli v něm zpoceného muže, který byl v zavazadle zkroucený jako had. Muž nejdříve policistům tvrdil, že prostě neměl peníze na cestu. Prozradil se ale tím, že měl na hlavě čelovou baterku, mobil, nástroje na otevírání kufrů a malý batůžek.

 

Muži chtěli autobusem cestovat z Barcelony na letiště v Gironě. Jejich plán byl takový, že by muž během hodinu a půl dlouhé jízdy vylezl z kufru a odcizil cenné věci z ostatních zavazadel, které by následně ukryl v malém batůžku. Na konci cesty by si komplic kufr se zlodějem vyzvedl.

 

Policie obvinila oba muže z krádeže GPS navigace a notebooku. Obvinila je také z toho, že jsou pravděpodobně členy většího zlodějského gangu, který kufry vykrádal několik měsíců.

 

Klíčová slova: Barcelona, Polsko

 

Publikováno: 09.06.2011
Aktualizováno: 12.06.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Muž se nechal zavřít do kufru, aby mohl loupit v autobusu

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2018 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist