Muž zastřelil v Dallasu 5 lidí na oslavě narozenin a pak i sebe

Oslava narozenin v bruslařském areálu na předměstí Grand Prairie v Dallasu ve státě Texas se změnila v obrovskou tragédii. Otec dítěte, kterému patřila oslava narozenin vytáhl z ničeho nic zbraň, kterou zastřelil svou manželku, další čtyři členy její rodiny a nakonec namířil zbraň proti sobě a střelil se do hlavy.

 

Střelcem byl 35letý Tan Do a podle prohlášení vyšetřujících policistů byl momentálně v rozvodovém řízení se svou manželkou Trini Do (29), což bylo také s největší pravděpodobností motivem jeho hrůzného činu.

 

Mezi zabitými jsou sestry Lynn Ta (16) a Michelle Ta (28), jejich bratr Hien Ta (21) a jejich nevlastní sestra Nguyen Thuy (25). “Vypadá to, že útočník zabil tyto lidi cíleně,“ sdělil policejní vyšetřovatel.

 

Narozeninové oslavy v bruslařském areálu, který byl v tu dobu pro veřejnost uzavřen, se účastnilo celkem 30 lidí včetně zaměstnanců areálu.

 

Klíčová slova: USA, Dallas

 

Publikováno: 25.07.2011
Aktualizováno: 25.07.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Muž zastřelil v Dallasu 5 lidí na oslavě narozenin a pak i sebe

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2018 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist