Navštivte akci Tank Power Show v Přelouči

Tank Power Show se koná 23. května, foto: tankpower.cz

Tank Power Show se koná 23. května, foto: tankpower.cz

Navštivte s rodinou v sobotu 25. května od 10 hodin 7. ročník akce Tank Power Show, kde si přijdou na své jak dospělí, tak i děti. Vstupné pro dospělé je 60 korun a pro děti od 3 let je to 40 korun.

Tank power show je již tradiční každoroční akce konaná během květnového víkendu v areálu TANK POWER v Přelouči. Základním pilířem této akce je spojitost s historickými událostmi z období 1. a 2. světové války.  Akce je určená jak pro dospělé tak pro děti. Děti v rámci show absolvují zábavně - výukové programy tématicky zaměřené na toto období. Soutěže jsou rozdělené do dvou kategorií a to pro děti ve věku od 3 do 9 let a dále pro děti ve věku od 10 do 15 let.

Na celé akci pořadatelé spolupracují s Československou obcí legionářskou, Klubem vojenské historie Pradubice, Sokolem Pardubice, NKP Ležáky a Mama klubem Chrudim.Ti všichni nám již několik let pomáhají vytvořit program, který návštěvníky pobaví, ale i poučí.

zdroj: tankpower.cz

Klíčová slova: Česká republika

 

Publikováno: 21.05.2015
Aktualizováno: 21.05.2015
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Navštivte akci Tank Power Show v Přelouči

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2018 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist