Navštivte s rodinou zábavně naučný park Mirakulum

Dominantou Mirakula je dřevěný hrad, foto: mirakulum.cz

Dominantou Mirakula je dřevěný hrad, foto: mirakulum.cz

Park Mirakulum ve středočeských Milovicích vznikl revitalizací bývalého vojenského území (brownfieldu), cvičiště tankové posádky sovětských okupačních vojsk. Množství objektů a atrakcí pracuje s recyklovaným stavebním materiálem (např. pneumatiky u obřích houpaček nebo betonové dílce v amfiteátru). Mezi užitým materiálem najdete akátové dřevo, které pro tento účel oplývá nejlepšími vlastnostmi. Vedle akátu jsou v areálu využity i další přírodní materiály.

Park nabízí 10 hektarů originální zábavy a volnočasových aktivit s množstvím nápaditých herních prvků. Najdete u nás lesní hřiště a kontaktní zoo, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, podzemní chodby, prolézačky a v neposlední řadě i úzkokolejnou železnici, která park propojuje se sousedním Tankodromem. Žhavou novinkou letošního léta otevření oázy a vodního světa.

O prázdninách je park otevřen každý den od 10 do 18 hodin. Vstupné je ve dnech pondělí a pátek 120 korun, úterý, středa, čvrtek, víkendy a svátky je vstupné 180 korun. Rodinná vstupenka (2+1) vyjde na 450 korun.

zdroj: mirakulum.cz

Klíčová slova: Česká republika

 


 

Publikováno: 02.07.2015
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Navštivte s rodinou zábavně naučný park Mirakulum

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2018 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist