Nejlepší destinací pro gay turisty v roce 2011 byl Tel Aviv

Cestovatelský server pro homosexuály GayCities.com a letecká společnost American Airlines zveřejnily výsledky ankety o nejlepší světovou destinaci pro gay cestovatele pro rok 2011, kterou společně pořádají každý rok. Nejlepším místem pro gay turisty za loňský rok 2011 se velkým náskokem stal izraelský Tel Aviv.

 

Druhé největší izraelské město získalo v anketě celkem 43 procent hlasů. Na druhém místě se umístil New York se 14 procenty a třetí příčku obsadilo Toronto se 7 procenty hlasů. Mezi osmi finalisty jsou i dvě evropská města, a sice Madrid a Londýn.

 

Mimo nejlepší gay destinaci se soutěžilo i v dalších kategoriích. Například kategorii město s nejlepším nočním životem pro gaye vyhrál New York následován Londýnem a Madridem. Nejlepším gay rezortem se stalo městečko Provincetown ve státě Massachusetts. V roce 2011 gayům nejvíce chutnalo jídlo v Paříži a nejlepším místem k životu pro homosexuály byl Seattle.

Nejlepší Gay Pride Parade se loni konala v San Franciscu a místem, které se loni stalo vycházející hvězdou gay turistiky bylo Buffalo.

 

Klíčová slova: Izrael, Tel Aviv, New York, Toronto, Madrid, Londýn, Paříž, San Francisco, Buffalo

 

Publikováno: 12.01.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Nejlepší destinací pro gay turisty v roce 2011 byl Tel Aviv

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2020 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist