Nejlepší občerstvení v letadle servírují aerolinky Emirates

Globální webový vyhledávač letů Skyscanner zveřejnil výsledky ankety, ve které se hlasovalo o tom, jaká letecká společnost nabízí na palubách svých letadel nejlepší občerstvení.

 

První místo už po několikáté obsadily aerolinie Emirates. Velkým překvapením je fakt, že do první desítky se neprobojovaly žádné aerolinie z USA, naopak z Asie a Středního východu se v top 10 umístilo hned pět dopravců.

 

“Emirates se starají o zajištění toho nejkvalitnějšího cateringu, považujeme to za jednu z našich nejdůležitějších služeb. Pro každý let pečlivě plánujeme individuální menu, abychom uspokojili zákazníky z různých kultur a různých zemí,“ obhájil výsledky ankety viceprezident Emirates pro catering Robin Padgett.

 

Z evropských leteckých společností si vedla nejlépe německá Lufthansa, která skončila na druhém místě. Bronzová příčka patří Singapore Airlines a první desítku uzavírají aerolinie Air France.

 

Klíčová slova: Emirates, Lufthansa, Air France

 

Publikováno: 08.03.2011
Aktualizováno: 08.03.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Nejlepší občerstvení v letadle servírují aerolinky Emirates

08.03.2011 13:23 Cestovator
195.39.100---

No já tedy nevím, ale celkově bych řekl, že o cestující na palubě nejlépe pečuje australský Qantas. Letěl jsem i s Emirates, ale Qantas byl podle mě určitě lepší, i pokud jde o catering.

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2018 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist