Noční prohlídky tropického skleníku Fata Morgana

Skleník Fata Morgana, foto: botanicka.cz

Skleník Fata Morgana, foto: botanicka.cz

Pražská Botanická zahrada hlavního města Prahy v Tróji zve všechny návstěvníky na dobrodružné noční prohlídky tropického skleníku Fata Morgana, díky kterým můžete zažít autentickou atmosféru nočního pralesa. Noční prohlídky odstartují v pátek 9. ledna 2015 a budou se konat každý pátek až do 27. února letošního roku.

Víte, jaké to je v pralese, když se setmí? Zažijte tropický skleník Fata Morgana jinak. Zaposlouchejte se do zvuků džungle, která nikdy nespí. Vyražte na dobrodružnou cestu světem tropických rostlin, ryb a žab. Průvodci pro vás připravili zajímavé putování horami i nížinami. Některé druhy rostlin v noci intenzivněji voní. Magicky nasvícený vodopád šumí a skleníkem se nese koncertování tropických žabek... Možná si užijete i autentickou atmosféru noční bouřky v pralese.

Vstupné na noční prohlídku (cca 60 minut) je pro dopělého 150 korun, pro studenty 75 korun a pro děti do 5 let je vtsupné zdarma.

Zdroj: botanicka.cz

Klíčová slova: Praha

 

Publikováno: 06.01.2015
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Noční prohlídky tropického skleníku Fata Morgana

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2018 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist