Nové letní kino na pražském Výstavišti

Nové letní kino na pražském Výstavišti, foto: facebook.com

Nové letní kino na pražském Výstavišti, foto: facebook.com

U hlavního vstupu na Výstaviště Praha Holešovice je od 17. května otevřeno letní kino. Navazuje na tradici letního kina, které v dolní části Výstaviště fungovalo do roku 2000.

Dramaturgie kina slibuje výběr filmových titulů světové a domácí kinematografie, žánrové snímky nebo klubové a artové počiny.

Díky technologickému vybavení jsou představení ozvučena ojedinělým systémem „silent-cinema“ – každý divák dostane sluchátka, ve kterých bude moci poslouchat zvukovou stopu filmu.

Výhodou pro návštěvníky je i možnost propojení návštěvy kina s dalšími programy na Výstavišti, ať už jde o návštěvu místních sportovišť nebo jiných akcí, které se tu konají. Chybět nebude ani občerstvení, které zajistí Osvěžovna Stromovous.

Spoluorganizátorem a iniciátorem Letního kina je společnost Rozvojové projekty Praha, a.s., správce areálu Výstaviště Praha. Dramaturgickým partnerem a provozovatelem kina je Bio Oko, za produkční a technické zajištění provozu kina odpovídá Osvěžovna Stromovous.

zdroj: praha.eu

Klíčová slova: Praha

 

Publikováno: 18.05.2017
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Nové letní kino na pražském Výstavišti

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2019 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist