Novoroční ohňostroj v Praze bude letos dynamický

Ohňostroj nad Prahou

Ohňostroj nad Prahou

Pražany i návštěvníky metropole čeká novoroční ohňostroj v dynamickém stylu. Podle rozhodnutí Rady hl. m. Prahy se vítězem výběrového řízení na dodavatele novoročního ohňostroje stala společnost Makalu Fireworks. Název jejího ohňostroje zní Praha – dynamická a jeho cena je 999 999 Kč bez DPH.

„Novoroční ohňostroj je pro mě už tradicí a věřím, že jeho letošní téma bude přesně odpovídat tomu, jaká Praha příští rok skutečně bude,“ uvedla primátorka Adriana Krnáčová.

Celý ohňostroj bude trvat 10 minut 47 vteřin a bude obsahovat 4795 pyrotechnických výstřelů a 236 různých efektů. Odpálen bude v neděli 1. ledna 2017 v 18.00 hodin z Letenských sadů z prostoru Pražského metronomu. Nejlépe pozorovatelný bude ve směru od Dvořákova nábřeží, Pařížské ulice, Mánesova, Čechova a Štefánikova mostu. Viditelný bude i z Letenské pláně, kde je v současné době kluziště titulu Praha Evropské hlavní město sportu. Ohňostroj se tak i díky jeho dynamickému stylu s tímto titulem rozloučí.

zdroj: praha.eu

Klíčová slova: Praha

 

Publikováno: 15.12.2016
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Novoroční ohňostroj v Praze bude letos dynamický

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2019 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist