Obliba samoodbavovacích kiosků na ruzyňském letišti stoupá

Samoodbavovací kiosky (Self check-in) se na pražském letišti v Ruzyni těší velké oblibě. V loňském roce využilo jejich služeb 667 tisíc cestujících, což je skoro 13 procent všech cestujících, kteří z z Prahy odlétají.

 

Kiosky nové generace CUSS S3 fungují na ruzyňském letišti od listopadu 2009 a v roce 2010 je nejvíce využívali klienti aerolinek Lufthansa a Austrian Airlines. Během ledna letošního roku se pomocí těchto kiosků odbavilo také 61 procent cestujících společnosti ČSA.

 

Self check-in kiosky jsou rozmístěny v odbavovacích halách Terminálu 1 i Terminálu 2 a nabízejí značné zkrácení odbavení pro pasažéry. Při samoobslužném odbavení se provádí ručním zadáním čísla elektronické letenky, nebo rezervačního kódu. V současné době mohou jejich služeb na Ruzyni využít klienti leteckých společností Air France, ČSA, Finnair, Iberia, KLM a Lufthansa.

 

Klíčová slova: ČSA, Lufthansa, Austrian, Air France, Finnair

 

Publikováno: 18.02.2011
Aktualizováno: 18.02.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Obliba samoodbavovacích kiosků na ruzyňském letišti stoupá

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2019 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist