Oblíbený Cyklobus Český les vyjede již 29. května

Cyklobus společnost ČSAD autobusy Plzeň a.s., foto: csadplzen.czPlzeň a.s., foto: csadplzen.cz" class="nopm hscur" style="width:274px;" border="0">

Cyklobus společnost ČSAD autobusy Plzeň a.s., foto: csadplzen.cz

V letní turistické sezóně 2017 vyjedou všechny oblíbené cyklobusy. Již od soboty 29. dubna vyráží tradiční Brdský cyklobus z Plzně do Příbrami, Cyklobus Český les z Plzně do Bělé nad Radbuzou a Přimdy a také Cyklobus Mže, vedoucí z Plzně přes Tachov do Staré Knížecí Huti v Českém lese.


Od 28. května bude zahájena také rozšířená přeprava jízdních kol na lince ze Sušice přes Srní a Modravu až na Kvildu.
O provozu Zelených autobusů a cyklobusů po Šumavě v roce 2017 zatím není rozhodnuto. V současnosti probíhá výběrové řízení na dopravce vyhlášené Správou NP Šumava.


Počin nazývaný jako Severní cyklobus realizovaný nasazením cyklopřívěsu na regionální linku z Plzně do Nečtin a Manětína pro nízký zájem nevyjede ani v roce 2017.


Od června do konce září bude v režii dopravce PROBO BUS a.s. jezdit mezinárodní cyklobus Furth im Wald (česky Brod nad Lesy) - Domažlice - Waldmünchen (česky Mnichov nad Lesy) včetně zajížďky na vrchol Čerchova.

zdroj: csadplzen.cz

Klíčová slova: Plzeň

 

Publikováno: 27.04.2017
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Oblíbený Cyklobus Český les vyjede již 29. května

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2019 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist