Od prosince začne Wizz Air létat z Brna do Eindhovenu

Maďarský nízkonákladový dopravce Wizz Air začne od 16. prosince letošního roku provozovat novou linku z brněnského letiště v Tuřanech. K Londýnu a Římu, kam Wizz Air z Brna létá přibude nizozemské město Eindhoven. Zpočátku se na nové lince Brno – Eindhoven bude létat s frekvencí dvou letů týdně.

 

"Wizz Air v ČR získal významnou tržní pozici a nyní provozuje dvanáct linek z Prahy a dvě z Brna. Náš úspěch nás povzbuzuje k dalšímu rozvoji aktivit, speciálně tam, kde nacházíme efektivní letištní infrastrukturu a ochotu investovat do rozvoje regionu. Věříme, že Brno nabízí velké příležitosti k růstu pro všechny zainteresované strany. Pasažéři získají možnost levně létat, místní podnikatelé budou těžit ze zvýšeného počtu lidí přijíždějících ze zahraničí jak za obchodem, tak za odpočinkem," uvedl výkonný viceprezident Wizz Airu John Stephenson.

 

V současné době nabízí Wizz Air z Brna čtyři lety týdně do Londýna (Luton) a dva lety týdně do Říma (Fiumicino).

 

Klíčová slova: Wizz Air, Brno, Eindhoven, Londýn, Řím

 

Publikováno: 21.06.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Od prosince začne Wizz Air létat z Brna do Eindhovenu

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2018 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist