Pozor na dopravní omezení při cestě na letiště v Praze

Dopravní omezení potrvají až do konce listopadu

Dopravní omezení potrvají až do konce listopadu

V průběhu září až listopadu bude omezena dopravní situace na příjezdových komunikacích směrem na Letiště Václava Havla Praha. Prosíme cestující, aby věnovali zvýšenou pozornost při průjezdu místy, kde probíhají stavební práce.

Ve dnech 15. 9. – 30. 11. 2016 bude probíhat výstavba okružní křižovatky v ulici Aviatická, jejímž přínosem bude zkapacitnění a zvýšení plynulosti a bezpečnosti dopravy připojení letiště na ulici Lipskou (D7). Výstavba na dotčené komunikaci Aviatická bude probíhat za provozu, který bude upraven pomocí dočasného dopravního značení.

V termínu 14. 9. – 11. 11. 2016 se uskuteční oprava jízdního pruhu komunikace Lipská ve směru z centra na Kladno. Jedná se o úsek od křižovatky s Pražským okruhem v délce cca 3 km (končí před sjezdem na Tuchoměřice). Z důvodu úpravy středního dělícího pásu bude částečně omezen provoz i ve směru na Prahu. Příjezd na letiště zůstává zachován úpravami dle dopravního značení.

zdroj: prg.aero

Klíčová slova: Praha

 

Publikováno: 15.09.2016
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Pozor na dopravní omezení při cestě na letiště v Praze

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2018 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist