Při požáru nočního klubu v Phuketu zahynuli čtyři lidé

Při dnešním požáru nočního klubu na thajském ostrově Phuket zahynuli čtyři lidé a dalších 11 lidí bylo zraněno. Mezi čtveřicí mrtvých jsou dva muži a dvě ženy, jejich těla byla ale natolik ohořena, že se je policii zatím nepodařilo identifikovat. Mezi zraněnými, kteří jsou hospitalizováni v nemocnici jsou čtyři turisté z Francie, ostatních sedm lidí je z Thajska.

 

K požáru došlo v oblíbeném nočním klubu Tiger Pub, který se nachází v oblíbeném turistickém letovisku Patong v ulici Bangala Road u pláže Paong Beach. Podle informací od zasahujících vyšetřovatelů požár v klubu vypukl krátce před čtvrtou hodinou ráno.

 

Jako nejpravděpodobnější příčina požáru se vyšetřovatelům prozatím jeví to, že během silné bouře uhodil blesk do nedalekého transformátoru, ten vybuchl a oheň se tak rozšířil do nočního klubu.

 

Letovisko Patong Beach patří k nejznámějším a nejnavštěvovanějším na jihozápadě Thajska, především kvůli pestrému nočnímu životu.

 

Klíčová slova: Thajsko, Phuket, Patong

Poloha

Souřadnice: 7° 53' 37" SŠ, 98° 17' 53" VD

Při požáru nočního klubu v Phuketu zahynuli čtyři lidé - poloha na mapě
 

Publikováno: 17.08.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Při požáru nočního klubu v Phuketu zahynuli čtyři lidé

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2019 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist