Přijďte navštívit noční food party ve Stromovce

Fair Fair Sunset, foto: facebook.com

Fair Fair Sunset, foto: facebook.com

Pražská Stromovka zažije v sobotu 28. července party oslavující nekonečné téma – jídlo. O menu, tzv. finger food, se při západu slunce postarají desítky kuchařů. Nenechte si Fair Fair Sunset 3 - jediný noční food festival v Praze - ujít.

Dějištěm festivalu bude Tiskárna na Vzduchu, což je letní kulturní klub ve Stromovce v kulisách Průmyslového paláce a s báječnou atmosférou. Pod širým nebem se zde pořádají koncerty, divadla, tančírny, party, nechybí letní kino.


Jde prostě o jedinečné místo, kde se propojuje zábava, kultura a aktuální dění. A v sobotu 28. července se zde od 17:00 hodin uskuteční jedna z dalších letních oslav, tentokrát oslava dobrého jídla a pití Fair Fair Sunset 3.

K ochutnání budou finger food speciality - pokrmy, na jejichž konzumaci nepotřebujete příbor. Berou se totiž jednoduše prsty. Ochutnat můžete třeba mini burgery, hot dogy, chlebíčky, ale i veganské a zdravé raw pochoutky, tapas, sushi a exotické pokrmy. Nebudou chybět ani sladkosti a další druhy finger foods. Tady se fantazii meze nekladou.


Degustovat můžete vsedě, vestoje či při chůzi. Těšit se můžete také na edici sunset koktejlů a speciálně připravené longdrinky.

Večer bude v režii kuchařů z bister, restaurací a food trucků. A výběr bude opravdu pestrý. Zastoupení na festivalu bude mít například sushi fastfood Sušírna, firma na výrobu pralinek E - Pralinkárna, specialista na Burgery Crush Street Food, restaurace Asia Point, mexický BroBeans Prague, Cukrárna Alchymista, Bufet 1986, Radek's Kitchen, Jakubova cukrová vata a další...


Na jediném nočním pražském food festivalu se vzduchem ponese nejen omamná vůně jídla, ale zaručeně i dobrá nálada. Skvělá kombinace jídla, pití, dobré hudby, doprovodného programu a letní Stromovky. Přijďte si s přáteli pořádně užít večerní a noční ujídání na parádním večírku ve Stromovce.

zdroj: praha.eu

Klíčová slova: Praha

 

Publikováno: 26.07.2018
Aktualizováno: 26.07.2018
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Přijďte navštívit noční food party ve Stromovce

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2019 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist