Přijďte si zabruslit na kluziště pod Žižkovskou věží

Venkovní kluziště Tower Ice Park, foto: towerpark.cz

Venkovní kluziště Tower Ice Park, foto: towerpark.cz

MIMINOO Garden Restaurant pod Žižkovskou věží se za svoji krátkou existenci stala mezi Pražany vyhledávaným místem. Ani pro letošní zimní sezónu MIMINOO nezahálelo a připravilo pro své hosty hned několik novinek.

V loňské sezóně bylo otevřeno venkovní kluziště, které se setkalo s velmi pozitivními ohlasy a stalo se oblíbeným místem jak pro mladé lidi, tak také pro rodiny s dětmi. Proto se i letos rozhodli venkovní kluziště znovu otevřít a maximálně zpříjemnit pobyt hostům všech věkových kategorií. Neodmyslitelnou součástí zůstává i nadále půjčovna bruslí, a to jak dámských a pánských, tak také dětských a brusírna. Nově však připravili pohodlné místo pro přezouvání bruslí a zastřešenou šatnu. Zcela jistě také všichni ocení toalety v těsné blízkosti šatny.
 
Program venkovního kluziště TOWER ICE PARK je nabitý akcemi jako např. happy hour, odpolední víkendové diskotéky pro děti nebo novoroční bruslení. Ledová plocha je ozvučena a od odpoledních hodin také osvětlena.
 
Aby byla nabídka služeb kompletní, je také připravena venkovní kuchyně, která prošla značnou rekonstrukcí již v létě. Nyní odtud budou vonět kromě horkých nápojů jako bombardino, svařák nebo punč, také křupavá kuřata, která se grilují na zcela novém grilu dovezeném z italského veletrhu HOST v Miláně. Nejsou to však jen novinky, které mohou hosté využít. Nadále je využíván lávový gril, kde připravují chutné klobásy a další lahůdky. Pokud počasí dovolí a hostům se nebude chtít nazouvat se do bruslí, mohou v klidu a pohodě posedět na venkovní zahrádce zabaleni do deky.
 
TOWER ICE PARK je otevřen každý všední den od 12:00 do 21:00, o víkendech pak od 09:00 do 21:00.

zdroj: accka.cz

Klíčová slova: Praha

 

Publikováno: 10.12.2015
Aktualizováno: 10.12.2015
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Přijďte si zabruslit na kluziště pod Žižkovskou věží

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2018 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist