Přijďte si zalyžovat na běžkařský okruh v Praze na Vypichu

Běžkařský okruh na Vypichu, foto: facebook.com

Běžkařský okruh na Vypichu, foto: facebook.com

SkiPark Praha je venkovní lyžařská dráha s technickým sněhem na Vypichu nad oborou Hvězda, která poskytuje dětem i dospělým možnost lyžovat v Praze. Projekt Skipark Praha navazuje na pětiletý projekt ve Velké Chuchli. K dispozici je půjčovna běžkařského vybavení a možnost využít zkušených instruktorů. Pražským školám poskytuje v dopoledních hodinách instruktory a běžkařské vybavení zdarma.

Okruh je otevřen každý den od 8 do 21 hodin pro veřejnost i školy. Ve Ski parku je osvětlení, které umožní využívat lyžařský areál i v odpoledních a večerních hodnách. Skipark je vybaven zázemím, kde najdete půjčovnu lyžařského vybavení, lyžařskou školu, WC a provizorní převlékárnu. Šatna ani sprchy ve Skiparku nejsou k dispozici. Připravujeme možnost občerstvení ve stanu, který je součástí zázemí Skiparku. Půjčení běžeckého kompletu (lyže, boty, hůlky) na dvě hodiny je 200 korun pro dospělé a 100 korun pro děti. Při půjčení se skládá vratná záloha ve výši 2000 korun.

Klíčová slova: Praha

 

Publikováno: 07.02.2019
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Přijďte si zalyžovat na běžkařský okruh v Praze na Vypichu

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2019 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist