Pro milovníky cyklistiky byl spuštěn zajímavý web

Nový web je určen převážně pro cyklisty

Nový web je určen převážně pro cyklisty

Na pražském veletrhu FOR BIKES měli návštěvníci možnost poznat nové trendy pro jízdu na kole ve městě i v přírodě. Jednou z hlavních novinek bylo i představení nových webových stránek pro projekt Česko jede.

„Webové stránky jistě přispějí k větší informovanosti o projektu Česko jede, což by mělo mít pozitivní dopad na cestovní ruch v regionech,“ říká ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová.

Tento projekt vznikl v roce 2011 pod patronací Asociace měst pro cyklisty. Agentura CzechTourism byla od počátku do projektu aktivně zapojena – podílela se na vzniku loga, propagaci projektu na veletrzích, dokumentu Institucionalizace Česko jede a také na nových webových stránkách projektu.

Tyto webové stránky představují sjednocenou a souhrnnou nabídku pro aktivní populaci. Obsahuje trasy pro cykloturistiku, horská kola, pěší turistiku, in-line brusle, v průběhu dalších měsíců přibydou též informace pro milovníky běžeckého i sjezdového lyžování, dalších aktivit na horách a též třeba golfu. „Informace o trasách vznikly ve spolupráci se všemi regionálními partnery a přestavují to nejlepší z regionů, co lze pro aktivní turisty nabídnout,“ dodává Martin Šlajchrt, vedoucí oddělení produkt management agentury CzechTourism a jeden z realizátorů celého projektu.

Oficiální spuštění webu proběhlo začátkem dubna za přítomnosti Jaroslava Kulhavého, olympijského vítěze, mistra světa a vítěze světového poháru v MTB XC.  Během následujících týdnů budou webové stránky, které v tuto chvíli obsahují přes 200 tras, připraveny i v anglické, německé a polské mutaci.

zdroj: czechtourism.cz

Klíčová slova: Česká republika

 

Publikováno: 20.04.2017
Aktualizováno: 20.04.2017
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Pro milovníky cyklistiky byl spuštěn zajímavý web

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2019 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist