Restaurace v Pensylvánii zakazuje vstup dětem pod 6 let

Všichni známe mnoho restaurací, kde je na vstupních dveřích zobrazen zákaz psů a jiných zvířat. V americkém městě Monroeville ve státě Pensylvánie ale existuje restaurace, která zakazuje vstup malým dětem.

 

Restaurace se jmenuje McDain's a její majitel Mike Vuick se pro tento ojedinělý krok, který zakazuje vstup do restaurace dětem mladším šesti let na základě stížností od svých hostů, kteří si neustále stěžovali, že je děti ruší při jídle.

 

Tohoto netradičního případu se okamžitě chytla média, čímž restauraci McDain's proslavila po celých Spojených státech.

 

Mike Vuick je nyní naprosto spokojen, protože mu od vyhlášení zákazu stouply rezervace o pětinu a spousta lidí chce do jeho restaurace přijít jen proto, aby ho v jeho počinu podpořili.

 

Místní televize udělala průzkum, kterého se zúčastnilo 10 000 lidí a vyzněl ve prospěch zákazu jednoznačně 64:26.

 

“Nemám nic proti dětem, ale nemůžeme prostě kontrolovat jejich projevy a hlasitost. Chápu, že děti jsou pro jejich rodiče středem všeho, což je správné. Ale nejsou takovým středem pro ostatní,“ uvedl pro televizi Fox News Vuick.

 

Klíčová slova: USA

 

Publikováno: 14.07.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Restaurace v Pensylvánii zakazuje vstup dětem pod 6 let

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2018 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist