Ryanair otevře svou základnu na letišti v Bratislavě

Letiště M. R. Štefánika v Bratislavě, foto: bts.aero

Letiště M. R. Štefánika v Bratislavě, foto: bts.aero

Irský nízkonákladový dopravce Ryanair oznámil otevření své první základny na Slovensku, která bude na letišti M. R: Štefánika v Bratislavě. Základna číslo 71 bude uvedena do provozu v březnu 2015 s dvěma bázovanými letadly a šestnácti destinacemi včetně zbrusu nové linky do španělské metropole Madridu.

Základna irského dopravce přinese do Bratislavy tisícovku nových pracovních míst a téměř jeden milion cestujících ročně. Majitel aerolinek Michael O'Leary navíc uvedl, že Ryanair chce v Bratislavě investovat více jak 200 milionů dolarů.

„Veľmi nás teší, že sme mohli v takej krátkej dobe naplniť jeden z ďalších cieľov, ktoré si nové predstavenstvo vytýčilo, to znamená otvorenie bázy leteckej spoločnosti. Ryanair je pre nás dlhodobý, stabilný, solídny a hlavne férový partner. Spoluprácu s ním si nesmierne vážime. Tým sa letisko Bratislava definitívne dostáva na leteckú mapu Európy," sdělil generální ředitel a předseda představenstva Letiště M. R. Štefánika Ivan Trhlík.

Zdroj: bts.aero

Klíčová slova: Slovensko, Bratislava, Ryanair, Madrid

 

Publikováno: 08.12.2014
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Ryanair otevře svou základnu na letišti v Bratislavě

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2019 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist