Ryanair začne koncem října létat z Bratislavy do Berlína

Letiště M. R. Štefánika v Bratislavě, foto: bts.aero

Letiště M. R. Štefánika v Bratislavě, foto: bts.aero

Irský nízkonákladový dopravce Ryanair na začátku března oznámil nové a pravidlené linky z Bratislavy do německé metropole Berlína na letiště Schönefeld (SXF). Provoz na lince mezi oběma metropolemi bude zahájen 27. října 2015. Letenky už jsou zařazeny v rezervačním systému na stránkách dopravce a ceny jednosměrných letenek začínají na 27,99 eurech. 

Na lince se bude létat s frekvencí jednoho letu denně každý den v týdnu. Ze slovenské metropole se bude odlétat každá den v 16:50 a v Berlíně se přistane v 18:05. Z Berlína do Bratislavy se bude odlétat vždy v 15:10 s přistáním v Bratislavě v 16:25.

„Vítame zavedenie linky do Berlína, ktorý je hlavným a najväčším mestom Nemecka a zároveň dôležitým dopravným uzlom. Ryanair je pre nás dlhodobý, stabilný, solídny a hlavne férový partner. Spoluprácu s ním si nesmierne vážime. Otvorením bázy a novými spojeniami sa Letisko Bratislava definitívne dostáva na leteckú mapu Európy.“, uvedl generální ředitel a předseda představenstva Letiště Bratislava Ivan Trhlík.

Zdorj: bts.aero

Klíčová slova: Bratislava, Berlín

 

Publikováno: 26.03.2015
Aktualizováno: 26.03.2015
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Ryanair začne koncem října létat z Bratislavy do Berlína

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2019 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist