Škoda chystá den otevřených dveří v Mladé Boleslavi

Den otevřených dveří se koná v sobotu 16. dubna 2015

Den otevřených dveří se koná v sobotu 16. dubna 2015

Automobilka Škoda Auto pořádá v sobotu 16. dubna od 9 do 16 hodin den otevřených dveří pro veřejnost ve svém závodě v Mladé Boleslavi. Tato velká akce, na které se očekává účast více než 50.000 lidí, se koná u příležitosti 20. výročí zahájení spolupráce automobilky s koncernem Volkswagen. Událost mimořádná významem i rozsahem bude vyžadovat i mimořádná opatření, na kterých bude významně spolupracovat město Mladá Boleslav.

"Je to významný mezník, zaslouží si to oslavu a my se samozřejmě chceme podílet a alespoň částečně Škodě Auto s oslavami pomoci," řekl dnes novinářům první náměstek primátora Adolf Beznoska. Jedním ze stěžejních úkolů je zvládnout očekávaný nápor osobních automobilů a především dostatek parkovacích míst. Pro tuto příležitost se tedy úsek čtyřpruhové komunikace v délce cca 320 metrů na třídě Václava Klementa mezi ulicemi Jana Palacha a 17. listopadu využije pro parkování. Pro parkování bude sloužit jízdní pás směrem na Kosmonosy, zatímco doprava bude obousměrně svedena do protisměrného jízdního pásu. Tímto řešením vznikne 109 dočasných šikmých parkovacích stání. Další omezení se chystají na Průmyslové ulici, ke bude také část této komunikace využita pro parkování vozidel návštěvníků akce. Náměstek Beznoska uvedl, že parkování bude také v tento den zdarma. Další odstavné parkoviště pro návštěvníky chystá Škoda Auto u technologického centra.

zdroj: mb-net.cz

Klíčová slova: Mladá Boleslav

 

Publikováno: 09.04.2015
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Škoda chystá den otevřených dveří v Mladé Boleslavi

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2018 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist