Skvělé prázdniny pro vaše děti? Pošlete je na jazykový kurz!

Prázdniny se kvapem blíží a zatímco školáci se jich už nemůžou dočkat, rodiče si dělají starosti, jak je svým dětem co možná nejpestřeji vyplnit. Někteří mají babičku, která se dětí ujme na celé prázdniny, jiní zase volí jako řešení tábor, který dětem zabere až třetinu prázdnin. Pokud ale chcete, aby vaše dítě trávilo prázdniny smysluplně a zároveň si je maximálně užilo, ideálním řešením je jazykový kurz v zahraničí.

 

Jazykové kurzy už dávno nejsou jen pro starší studenty a dospělé a kurzy pro mládež jsou čím dál tím oblíbenější. Člověk se učí jazyk mnohem snadněji v raném věku a kde jinde by se ho naučil lépe než v zemi, kde se jím mluví? Jazykové kurzy jsou navíc vedené tak, aby dětem nejen přinesly spoustu nových vědomostí, ale aby je i bavily. Ve volném čase jsou pak pro děti připravené výlety a sportovní nebo kulturní program. Kromě zábavy a velkého pokroku ve znalosti cizí řeči to pro vaši ratolest bude ale i skvělá životní zkušenost a příležitost k osamostatnění. Dětem budou ale samozřejmě k dispozici delegáti, kteří se o ně budou starat a dohlížet na ně.

 

A kam tedy můžete vaše dítě poslat? Například společnost ESL Jazykové Pobyty má pobyty rozdělené podle věkových kategorií. Letní tábory pro děti od 7 let do 14 let jsou vždy vedené v prostředí, kde jsou děti ubytované společně s vedoucími. Například letní škola angličtiny je nabízena na Maltě, v Anglii ve městech Ardingly nebo Canterbury nebo v Irsku. Své tábory má ale i v Německu, Španělsku nebo Švýcarsku. Děti od 14 do 17 let už mohou bydlet v rodině nebo v residenci a na výběr mají z více destinací. Například ESL jazykovy kurz angličtiny je kromě Malty, Anglie a Irska možný i v USA. Mláděž od 14 let může také zvážit účast na dlouhodobějším jazykovém kurzu ve škole pro dospělé. Pokud je vašemu dítěti 16-18 let a je už samostatnější, může se vydat na speciální kurz pro “mladé dospělé“, kde bude jejich účast na odpoledním programu dobrovolná.

 

Jazykový pobyt bude zaručeně skvělou volbou, jak připravit zábavné a bohaté prázdniny pro vaši ratolest. Uvidíte, že přijede nejen s lepší znalostí cizího jazyka, ale i se spoustou nezapomenutelných zážitků a nových kamarádů z celého světa. Vy pak můžete mít klidné svědomí, že jste svému dítěti připravili opravdu pěkné léto!

 

 

Publikováno: 28.03.2012
Aktualizováno: 28.03.2012
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Skvělé prázdniny pro vaše děti? Pošlete je na jazykový kurz!

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2018 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist