SmartWings zavedou linky do Antálie, Nice, Nantes a na Kos

Zvonice kostelíku na ostrově Kos

Zvonice kostelíku na ostrově Kos

Charterový dopravce SmartWings provozovaný společností Travel Srvice nasadí s příchodem letního letového řádu čtyři nové pravidelné linky. Novými destinacemi budou turecká Antálie, francouzská města Nice a Nantes a řecký ostrov Kos.

 

Během hlavní turistické sezóny se do turecké Antálie bude létat sedmkrát týdně a s příchodem zimního letového řádu se frekvence letů sníží na tři týdně. Od 31. března se zahájí lety do Nice a Nantes s frekvencí dvou letů týdně. Na ostrov Kos jsou naplánovány tři lety týdně.

 

Kromě nasazení nových destinací navýší SmartWings počet letů na vybraných stávajících linkách. Například do bulharského Burgasu se bude létat devětkrát týdně namísto současných tří letů týdně a frekvence letů do Palmy de Mallorca se zvýší ze čtyř na sedm letů týdně. O dvě frekvence týdně budou posíleny lety na Korfu, Rhodos a do Soluně. O jeden let bude navýšena týdenní frekvence do Valencie a Barcelony.

 

V letošním letním letovém řádu budou tedy SmartWings nabízet z Prahy, Brna a Ostravy celkem 30 leteckých spojů do významných evropských turistických letovisek.

 

Klíčová slova: SmartWings, Turecko, Francie, Řecko

 

Publikováno: 17.03.2011
Aktualizováno: 17.03.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: SmartWings zavedou linky do Antálie, Nice, Nantes a na Kos

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2018 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist