Transmission 2015 v Praze se koná 21. listopadu

Transmission 2015 se koná 21. listopadu, foto: facebook.com

Transmission 2015 se koná 21. listopadu, foto: facebook.com

Transmission je úchvatná taneční událost, jejíž jedinečnost spočívá v dokonalé kombinaci elektronické taneční hudby, vysoce kvalitního vybavení, speciálních efektů, živých výstupů tanečnic a speciální scénografie. Dohromady tak tvoří nezapomenutelný zážitek. Letos se Transmission koná v sobotu 21. listopadu od 20 hodin v pražské O2 aréně. 

Transmission je v současné době považována za jednu z nejlepších halových tanečních akcí na světě. Do své domovské základny – pražské O2 areny tato akce přiláká každoročně tisíce návštěvníků z celého světa. Od roku 2014 koncept Transmission expanduje i do zahraničí a první mezinárodní edice se konala 15.března 2014 na Slovensku – v Bratislavě. Hudební styl Transmission představuje především progressive house a trance. Jeden z předních světových DJs, Markus Schulz, je vnímán jako ne-oficiální rezidentní DJ Transmission, který také vytváří každoročně oficiální hymnu pro novou Transmission show.

zdroj: transmission.cz

Klíčová slova: Praha

 

Publikováno: 19.11.2015
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Transmission 2015 v Praze se koná 21. listopadu

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2018 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist