Transsexuální letušky se staly hitem nových thajských aerolinek

Thajská letecká společnost P.C. Air, která zahájila svou činnost letos v dubnu, přišla se zajímavým způsobem, jak se odlišit a lépe konkurovat ostatním leteckým společnostem. Do svých řad palubního personálu na pozice letušek přijaly aerolinie čtyři muže se změněným pohlavím, kteří jsou v Thajsku velice populární a nejsou vystaveni žádné diskriminaci.

 

Firma tento krok vůbec neměla v plánu, ale ukázalo se, že to byl z hlediska marketingu skvělý krok. Když se dělalo výběrové řízení na pozice palubního personálu aerolinek P.C. Air, tak jejich šéfa Petera Chana překvapilo, kolik transsexuálů má o místo zájem. Nakonec tedy ze stovky mužů se změněným pohlavím zaměstnal čtyři. Palubní personál aerolinek tak tvoří 19 letušek, 7 stevardů a 4 transsexuálové.

 

Firemní personální komise vybrala čtyři transsexuály podle nejženštějšího vzhledu, projevu, hlasu, úsměvu a projevu. Tyto transsexuální letušky se staly ihned po svém nasazení do služby mezi cestujícími velice populární, a tak firma zvažuje, že přijme i další podobné uchazeče.

 

Netradiční letušky pracují na linkách do Číny, Singapuru, Jižní Koreje a Hongkongu.

 

Klíčová slova: Thajsko

 

Publikováno: 17.12.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Transsexuální letušky se staly hitem nových thajských aerolinek

19.12.2011 00:57 angelika
91.226.113---

je to choré,žiadna nežná transsexuálka nenehradí krásu normálnej ženy as jej ženskosť,čau

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější zprávy týdne

© 2008-2019 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist